Copy
UUDISKIRI
November 2019

Ava uudiskiri veebis

 


MAFF 2019 Tartu loodusmajas: Matsalu loodusfilmide festivali parimad filmid tulevad taas!

Juba mitmendat aastat jõuab Matsalu loodusfilmide festivali filmiparemik koostöös Tartu loodusmajaga ka tartlaste ette. Esimene filmiõhtu toimub juba 12. novembril, mil näidatakse festivali võidufilme. Edaspidi toimuvad filmiõhtud novembrist aprillini iga kuu teisel ja neljandal teisipäeval kell 18.00. Tartu loodusmajas toimuvatel MAFF filmiõhtutel on võõrkeelsetel filmidel eestikeelsed subtiitrid.
***
Esimese filmi "Haide häving" tutvustus >>  
Liitu sündmusega ka Facebookis >> 
***


Värsked uudised: 
 • Kooliaasta kahe esimese kuu kestel juhendasid Tartu loodusmaja õpetajad üle 1250 õpilase 60 erinevast klassist aktiivõpet loodusmaja õpperuumides, pargis ja erinevatel õpperadadel metsas ja rabas. Septembrikuu Õpetaja Lehest võib lugeda, milliseid haridusprogramme on meilt võimalik tellida.
   
 • Kutsume reedel (8.11.2019) algusega kell 15.00 Rohelise Kooli tutvustusüritusele, kuhu ootame koolide ja lasteaedade esindajaid, kes sooviksid programmist rohkem teada saada. Kogemusi jagavad Lotte Lasteaed ja Tartu loodusmaja. 
   
 • Tule osale endale meelepärases paberigraafika õpitoas: Küünlalaternad elektri- ja teeküünaldele  (12.11); Jõulu- ja õnnitluskaardid (19.11); Paberigraafika praktilised võtted ruumide, pakendite ja tekstiilide kaunistamiseks (26.11). 
   
 • Tartu loodusmaja ja Eesti Huvikoolide Liit korraldavad 2- päevase kursuse „Vaikuseminutite baaskursus huvikooli töötajale“ (19.11.2019 ja 10.12.2019). Vaikuseminutite baaskoolitus on kahe-osaline programm tähelepanu ja meelerahu harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks laste ja noortega. Registreerumine avatud kuni 15.11.2019. 
   
 • Kutsume kõiki õpilasi ja ka õpetajaid osalema Läänemere veebiviktoriinis 2019 (1.11.-20.12.2019). Tegemist on rahvusvahelise viktoriiniga, mis lisaks uutele teadmistele võimaldab arendada enda keeleoskust ja on mõeldud ainetundide õppekavade täiendamiseks. 
   
 • Tartu loodusmaja huvikooli sügiskonverents "Märka ja hoia loodust" toimub 7.11.2019 algusega kell 16.00. Osalema oodatakse kõiki õpilasi ja lapsevanemaid.

Näitused Tartu loodusmajas:   Tartu loodusmaja heategevuslik jõululaat (7.12.2019)
 
Tartu loodusmaja traditsiooniline jõululaat toimub sellel aastal laupäeval (7.12.2019) kell 11 - 15. Tegevust jagub kogu perele ning igas vanuses lastele. Sellel aastal oleme lülitanud jõululaada programmi ka jõuluetendused! Laada tulu läheb loomatoa elanike söögi- ja ravikulude katteks. Avatud on loomatuba ning kehakinnitust pakub Kännukohvik.

Täpsem ajakava ja info peagi meie kodulehel.
Juba praegu saab liituda sündmusega Facebookis >>
 
Laste sünnipäevad Tartu loodusmajas - valikus on uued sünnipäevaprogrammid 

Oled suur loodusmaja Sõber, kuid meie sünnipäevaprogrammid on juba kõik läbi proovitud? Valikus on uued sünnipäevaprogrammid. Kas Sinu laps on suur dinosauruste, kalade või metsloomade fänn. Uued programmid keskendub  teemad, mille seast valida. Uued sünnipäevaprogrammid on tellimiseks valmis. Lisainfo ja tellimine: syndmused@tartuloodusmaja.ee.

Tutvu lähemalt ka erinevate teenustega, mida pakume:
Facebook
Website
Instagram
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Our mailing address is:
Tartu loodusmaja
Lille 10
Tartu 51010
Estonia

Add us to your address book


Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp