Copy
UUDISKIRI
Oktoober 2019

Ava uudiskiri veebis

 


Näitus ja heategevuskontsert toovad Tartu loodusmajja Amazonase Huni Kuin’ide hõimu

Tartu loodusmajas saab oktoobris tutvuda sügaval Amazonase vihmametsas elava hõimu Huni Kuin`ide elustiili, traditsioone ja elukeskkonda tutvustava näitusega. Fotod ja ehe käsitöö annab aimu meie jaoks eksootilisest argipäevast ja elu-olust, mis on säilinud veel algupärasel kujul, ent kadumisohus. 

9. oktoobril algusega kell 19.00 on lisaks näitusele võimalik osa saada MTÜ Living Gaia Estonia korraldatud heategevuslikust õhtust Amazonase hõimu Huni Kuin´ide esindaja Txana Bane ja pärimuslaulik Triinu Tauliga.
***
Loe täpsemalt Amazonase hõimu Huni Kuin´i näituse ja heategevuskontserti kohta >>
Liitu heategevusliku kontsertõhtuga ka Facebookis >>


Värsked uudised: 
Näitused Tartu loodusmajas: 
Sündmused:    

Eelmisel laupäeval (28.09.2019) toimus Tartu loodusmajas UNESCO ühendkoolide võrgustiku aastakonverents. Lisainfot võrgustiku kohta leiat siit.

UNESCO ühendkoolide võrgustik sai alguse aastal 1953, et toetada inimestevahelist paremat läbisaamist ja rahu maailmas. UNESCO ühendkoolid hoiavad au sees UNESCO ja ÜRO põhikirjade keskseid väärtusi ja põhimõtteid. UNESCO ühendkoolide võrgustikus on üle 11 000 õppeasutuse 181 riigist. Eesti UNESCO ühendkoolide võrgustiku tööd koordineerib MTÜ Mondo koostöös SA Tartu Keskkonnahariduse Keskusega.


 

Tartu loodusmaja huvikooli rohelise kooli programmi rakendamine täies hoos

Huvikooli õpilastele ja nende vanematele korraldatakse 12 praktikumi järgmistel teemadel: taimed, putukad, seened, samblad, samblikud, energia, prügi ja jäätmed, linnud, puud ja põõsad, toidutaimed, linnaaiandus, korilus. Täpsemalt saab lugeda huvikooli rohelise kooli blogist. 
   

Virtuaalne seenenäitus "Seente mitu nägu". Seenegalerii on suurepärane võimalus tutvuda Tartu loodusmaja septembrikuu näituse seentega. hea võimalus. Vaata galeriid!

Virtuaalne näitus Tartu loodusmaja 2019. aasta septembrikuu seenenäitusest "Seente mitu nägu". Näituse eksponaadid pildistas üles fotograaf Lauri Kulpsoo. Seente määramisel olid abiks seeneeksperdid Külli Kalamees-Pani ja Irma Zettur TÜ loodusmuuseumist. Traditsioonilist seenenäitust on Tartu loodusmaja korraldanud juba üle 50 aasta. 


 


Tutvu lähemalt ka erinevate teenustega, mida pakume:
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Our mailing address is:
Tartu loodusmaja
Lille 10
Tartu 51010
Estonia

Add us to your address book


Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp