CopyUUDISKIRI
September 2019
ava uudiskiri veebis

 

Head lapsevanemad ja õpihimulised noored

Meil on hea meel teatada, et Tartu loodusmaja 2019/2020 õppeaasta huviringide uus tunniplaan on nüüd meie kodulehel kättesaadav ja huviringidesse registreerimine avatud! Meie põnevad huviringid katavad iga loodus- ja tehnikahuvilise noore isud ja tahtmised ning sobivaid huviringe leidub nii koolieelikutele, põhikooli ja keskkooli õpilastele. Sellel aastal jätkavad meie juba tuttavad ja armastatud ringid ning lisandunud on ka mõned uued. 
    


Sügisese kooli algusega poeb nii mõnegi lapsevanema pähe mõte otsida lapsele uus hobi ja huviring. Kui laps on loodus- või tehnikahuviline või meeldib talle hoopis loovalt meisterdada, siis tasub vaadata Tartu loodusmaja poole. Loodusmaja on Tartu huvikoolide hulgas juba kogenud tegija: kooli 65-aastasesse jälge mahub palju toredaid traditsioonilisi üritusi ja edukalt loodusteaduste erialadel jätkanud lõpetajaid. Samuti kuulub Tartu loodusmaja rahvusvahelistesse Rohelise kooli ja UNESCO ühendkoolide võrgustikesse.

Tartu loodusmajal on sobivat varuks eri huvide ja vanustega lastele – neile, kellele meeldib loomi, linde ja taimi silitada; kes tahavad pigem meisterdada, maalida, pildistada, puutööd nokitseda või aru saada, kuidas tehnikavidinad töötavad; kes soovivad köögis toidumaailma füüsikasse-keemiasse sukelduda, telk seljas metsa matkama minna või hoopis loodusteadlasena uurimiseks pinnasest proove võtta.

All on toodud vaid väike valik meie huviringidest. Tervikliku ülevaate saad meie kodulehelt >>


UUS! Beebiring
Tutvu lähemalt ka meie teiste huviringidega >>
Vaata tunniplaani >>
Huviringidesse registreerimine >>


Lähiajal toimumas: 

 
Uuel hooajal jätkuvad mitmed traditsioonilised sündmused - perepäevad, loodusõhtud, filmiõhtud. Korraldame erinevaid sündmusi, kuhu on oodatud kõik huvilised. Kõige kiiremini saate info kätte, kui jälgite uudiseid meie kodulehel ning positusi meie Facebooki lehel. 

Oleme külastajatele avatud tööpäeviti (E-R) kell 9.00- 18.00


Keskkonnasõbralike kohtumisteni :) 

 
Facebook
Website
Instagram
Email
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp