Copy

UUDISKIRI
Aprill 2019

Ava uudiskiri veebis

 


Kutsume sel laupäeval kõiki huvilisi aialindudele pesakaste meisterdama!

6.aprillil kell 11:00 – 14:00 toimub Tartu loodusmajas sellekevadine LinnaLinnuLaupäevak (LiLiLa).
Koguperepäeva teemaks on linnaruumis levinumate kevadlindude vaatlus ja nende eluolu kohta õppimine, samuti neile sobivate pesakastide ja tehispesade meisterdamine.

***
Lisainfo kodulehel >>
Sündmus Facebookis >>

#LiLiLa #peregaloodusmajas #teeviitloodusejuurde


Aprillikuu sündmused: Näitused:   *täpsem info peagi meie kodulehel
 

Üles astusid viie huviringi õpilased, kelle etendused olid mingit moodi seotud vee ja selle salapärase maailmaga. Suur tänu ja kummardus kõikidele juhendajatele ja lastele, kes palju vaeva nägid ja nii vahvad etendused esitasid. Erilist märkimist väärib ka see, et esimest korda tegime ka loodusteatrist otseülekande Facebookis ning kõikidel huvilistel on võimaluse seda järelvaadata.


Kuulutati välja õpilaste keskkonnaalaste uurimustööde konkursi võitjad

Tartu loodusmajas autasustati 21.märtsil üle-eestilise õpilaste keskkonnaalaste uurimustööde võitjaid. Võidutööd selgusid kolmes vanuseastmes, nooremad võidutööde autorid õpivad mõlemad Saaremaa Ühisgümnaasiumis ja vanema astme võidutöö tuli Viimsi Gümnaasiumi õpilaselt.
Kokku kvalifitseerus tänavu konkursile 40 uurimust põhikooli ja gümnaasiumi vanuseastmete õpilastelt üle Eesti.  Tunnustame kõiki õpilasi ning nende juhendajaid.


Koostöös Tartu linnaga on võimalik osa saada tasuta jäätmekoolitustest - uuri lähemalt!

Juba kolmandat aastat järjest teeb Tartu loodusmaja koostööd Tartu linnaga, et jagada elanikele infot jäätmemajadusest. Tartu linna elanikel on tasuta võimalus tellida koolitus “Meie võimalused jäätmemaailmas”, osaleda saavad 15-20 huvilise grupina nii eraisikud, ettevõtted kui ka korteriühistud. Koolituse sisu saab kokku panna vastavalt enda soovidele ja vajadustele.
 Tartu loodusmaja on oma õpitubadega samuti Õpilaste Teadusfestivalil!


 

Tartu loodusmajas on mõnus keskkond konverentside, koolituste ja tähtpäevade korraldamiseks. Siin korraldatud sündmus on märk sellest, et hoolite keskkonnast ning ruumide renditulu abil aitate toetada laste loodushariduslikke tegevusi.
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp