Copy


UUDISKIRI
Detsember 2019


Ava uudiskiri veebis 


Kutsume kõiki Tartu loodusmaja heategevuslikule jõululaadale

Traditsioonilisele Tartu loodusmaja jõululaadale on külastama oodatud kõik käsitöö- ja loodusehuvilised, emad, isad, vanaemad, vanaisad. Jõululaadal müüvad Tartu loodusmaja huvikooli õpilased ja nende vanemad ning loodusmaja töötajad ainult enda valmistatud kingitusi ja maiustusi. Jõululaadale ei pea ilmtingimata tulema ostma, tegevused toimuvad üle terve maja ning igaüks leiab endale meelepärase tegevuse. 

 • Laadamelu ja Kännukohvik (kell 11.00 - 15.00) 
 • Jõuluetendus “Nimekiri” (kell 12.00 ja 14.00)
 • Taaskasutusmaterjalidest kinkekottide ja -karpide, - kottide töötoad
 • Energiateemaline töötuba
 • Avatud loomatuba ja talveaed
 • Taimemüük
 • Huvikooli õpilastööde jõulunäitus


***
Laada tulu annetatakse loodusmaja lemmikloomade toidu- ja ravikulude katteks. 

Info kodulehel >>  
Liitu sündmusega ka Facebookis >> 

Otsi üles meie jõululaata tutvustavad videoklipid!

(UUS!) Koguperelavastus "Nimekiri"

ALgusega kell 12:00 ja 14:00 etendub loodusmaja saalis päkapike koostööna sündinud koguperelavastus “Nimekiri”! Jõuluetendus annab võimaluse piiluda päkapikkude jõulueelseid tegemisi. Üha pikenevatest jõulusoovide nimekirjadest, mis päkapikkudeni jõuavad, võib välja lugeda imelisi mõtteid, toredaid tahtmisi ja võluvaid igatsusi, aga ka seda, et mõnikord on neid asju lihtsalt liiga palju, mida tahaks Jõulumehelt küsida ning kogu selle tahtmise sisse, võib see päris- päris südamesoov sootuks ära kaduda…

Etenduse pilet on 3€ ja kestvus 0,5h
Kännukohvik 

Loodusmaja jõululaadal vallutab traditsiooniliselt köögi oma tuntud headuses Kännukohvik. Sel korral on oodata näiteks kõrvitsasuppi, seene- ja sibulapirukat, pannkooke ja kohvi ning muid krõmpsuvaid üllatusi. Lisaks saab osta peakokk Aire enda käsitööna valmistatud imehääd Kamariku talu piparkoogitainast.
Õpitoad igale maitsele! 

Tule voldi ise perele ja sõpradele jõulukinkide jaoks ümbrised - säästad raha, ostlemisele kuluvat aega ja närve, õpid midagi uut ning oled keskkonnasõbralikum. Mis võiks olla parem!

Eri suuruse ja kujuga vahvaid taaskasutusmaterjalidest kotte, karpe, ümbriseid, torbikuid ja muid pakkekujundeid saab meisterdada meie jõululaada õpitubades! Samuti on meil eraldi taaskasutatud pitskardinatest juurviljakottide õmblemistöötuba. 

 • Taaskasutusmaterjalidest kinkekottide ja -karpide töötoad kestavad terve laada aja kell 11-15 ja on avatud kõigile! Töötubades osalemine on tasuta. 
   
 • Lisaks on avatud teadusringide päeva raames võimalik proovida, mida tehakse Tartu loodusmaja väikeste loodusuurijate ringis. Osalemine tasuta. Registreerimine toimub Eesti Teadushuvihariduse Liidu kodulehe kaudu >>


Laadal näeme! 
Tartu loodusmaja kollektiiv 
 


Viimased uudised: 
Facebook
Website
Instagram
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Our mailing address is:
Tartu loodusmaja
Lille 10
Tartu 51010
Estonia

Add us to your address book


Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp