Copy

TARTU LOODUSMAJA UUDISKIRI
Veebruar 2019

Ava uudiskirjad veebis

 


Võtame tööle koolitusspetsialisti

Tartu loodusmaja otsib oma meeskonda koolitusspetsialisti, kes aitaks meil areneda parimaks keskkonnasõbralike koolituste pakkujaks Eestis. Tööle asumise aeg: 4.03.2019.
***
Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri info@tartuloodusmaja.ee hiljemalt 17.02.2019

 


Värsked uudised:   


Traditsioonilised perehommikud jätkuvad! 

Tartu Loodusmaja jätkab ka 2019. aastal traditsiooniliste perepäevadega, mis õpetavad nii lastele kui täiskasvanutele nippe keskkonnasäästlikumaks eluks. Sündmustel on omavahel ühendatud praktilised töötoad, informatiivsed ettekanded ja vestlusring. Üritustele oodatud eelkõige lastega pered, aga ka kõik teised, kes soovivad oma igapäevaelu keskkonnasõbralikumaks muuta. 
***
Jaanuarist maini toimub iga kuu kolmandal pühapäeval kell 11:00 – 14:00 üks perehommik, täpsem info ilmub enne iga üritust. 

 


 

Koostöös Elav Tartu Liikumisega jätkub üleminekuõhtute sari

Ka 2019. aastal teeb Tartu loodusmaja loodusõhtute korraldamisel ja läbiviimisel kooostööd Elav Tartu Liikumisega. Loodusõhtud ehk Üleminekuõhtud toimuvad traditsiooniliselt Tartu loodusmajas (Lille 10) iga kuu kolmandal kolmapäeval ning oodatud on kõik huvilised, kes on huvitatud sellest, kuidas saame ise linnas säästlikumalt toimida.
***
Sündmuste info jooksvalt meie kodulehel ning Facebookis. 

 Kodulehe kaudu on nüüd näituste info kergesti jägitav

Tartu loodusmajas on alati tutvumiseks, vaatamiseks, avastamiseks ja õppimiseks mõni näitus. Hetkel saab saalis nautida huvikooli loomekonkursi töid “Elurikkus Tartu loodusmajas” 05.02-02.03.2019. Peagi on üleval uhke näitus kakkudest. 

 

Kas teadsite, et Tartu loodusmajas on mõnus keskkond ka konverentside, firmaürituste ja pidude korraldamiseks? Siin korraldatud üritus on märk sellest, et hoolid keskkonnast nagu meiegi ning ruumide renditulu abil aitate toetada laste loodushariduslikke tegevusi.


Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp