Copy


UUDISKIRI
Jaanuar 2020


Ava uudiskiri veebis 


Täname kõiki meie külastajaid, koostööpartnereid, kliente ja sõpru, kes te eelmisel aastal koos Tartu loodusmajaga loodussõbralikuma maailmavaate nimel tegutsesite ja noorte loodusharidust toetasite! Ootame teid külla ka uuel aastal, et koos nautida näituseid, filmiõhtuid, perepäevi ja kõiki teisi rikastavaid aruteluõhtuid!

 
Üritused:

10.01 Eesti toodete energiamahukuse analüüside tutvustus
11.01 Rohelise Kooli praktikum: Linnud loodusmaja pargis
14.01 MAFF loodusfilmiõhtu „Praidi sünd“ ja „Drømmeland“
18.01 Perehommik „Lumememmepäev“
28.01 MAFF loodusfilmiõhtu „Kassi Amsterdam“ ja „Nüüd või ei kunagi“

 


Taas alustavad Tartu loodusmaja traditsioonilised perehommikud! 

Peagi saavad alguse Tartu loodusmaja iga-aastased perehommikud, mis toimuvad kord kuus ja kestavad kuni sügiseni. Igal korral avastame väikeste ja suurtega erinevate loodusnähtuste, aastaaegade ja tähtpäevade võlu. 18.jaanuaril toimub esimene perehommik „Lumepallimängud ja lumelabor“, kus avastame, mida kõike põnevat saab teha lumest ja lumega – ehitame, meisterdame ja mängime. Ja isegi kui lund ei ole, siis teeme lumelabor enda lund ja memmed saavad ikka valmis!

 

Õpilasvõistluse esimese vooru parimad Eesti võistkonnad on selgunud!

Eesti-Läti piiriülese koostööprojekti “Energy Advice! – Piirideülesed energiasäästunipid” raames toimunud õpilasvõistluse esimese vooru võitjad on selgunud. Kokku registreerus võistlema 70 Eesti ja 187 Läti koolidest pärit võistkonda. Mõlema riigi viis parimat võistkonda, kes said erinevate ülesannete lahendamise eest suurima punktisumma, pääsevad 25.01.2020 Tartus AHHAA keskuses toimuvale finaalvõistlusele. Vaata Eestist edasi pääsenud võistkondi meie kodulehelt!


  

Tartu loodusmaja pälvis detsembri alguses 2019.aasta parima Rohelise Kontori tunnustuse!

Keskkonnahoidliku ehk rohelise kontori eesmärk on organisatsiooni keskkonnamõju pidev jälgimine ja vähendamine, millega kaasneb kulude kokkuhoid, loodusressursside säästev kasutamine, jäätmetekke vähenemine ning töökeskkonna tervislikumaks muutumine. Kohalikku võrgustikku koordineerib ja tunnustab Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon.

Täname enda meie kollektiivi jagatud roheliste ideede, kavalate lahenduste, üksteise toetamise ning igapäevaste tähelepanelike (tarbimis)valikute eest!

 
Viimased uudised: 
Facebook
Website
Instagram
Tartu loodusmaja, info@tartuloodusmaja.ee, www.tartuloodusmaja.ee

Our mailing address is:
Tartu loodusmaja
Lille 10
Tartu 51010
Estonia

Add us to your address book


Sa ei soovi meilt enam uudiskirja saada?
muuda oma eelistusi või lahku uudiskirja saajate hulgast.

Email Marketing Powered by Mailchimp