Copy
Vážení čtenáři,
myslíte, že mají severské státy co sdělit Evropě a Česku speciálně? Chladnější podnebí, přítomnost moře, jiná kultura nebo rozdílné vazby v sociální výchově. I tak jsem přesvědčen, že si můžeme být vzájemně prospěšní, ať už ve sdílení teoretických i praktických zkušeností či technických vědomostí.
Při mých návštěvách Švédska mě příjemně překvapila vstřícnost lidí vůči cizincům. Říká se, že právě Švédsko je etalonem severu, velmi rád Vám proto sděluji, že se ve vydání magazínu POSITIV Business & Style 1/2021 můžete těšit na spolupráci ne jenom s již zmíněným Švédskem, ale také s Dánskem, Norskem i Finskem. Nesmírně se těším a pevně doufám, že i Vy! 
Přeji Vám krásné slunečné dny. 
Heimstaden se zavazuje k trvale udržitelnému rozvoji
Heimstaden se stal první významnou evropskou realitní firmou, která se zavázala dosáhnout trvale udržitelného rozvoje v souladu s SBTi (Iniciativa vědecky podložených cílů). Potvrdilo se tak, že naše společnost splní cíle Pařížské dohody o zmírňování globálního oteplování a jedná se o důležité zhodnocení naší práce na poli udržitelného rozvoje. Pokračování článku...
foto zdroj: Iván Tamás z pixabay
Autobusy na vodík? Moravskoslezský kraj připravuje tendr
Do dvou let by měly na Havířovsku jezdit autobusy na vodík. Moravskoslezský kraj jako první v republice začal připravovat tendr, který by měl od roku 2023 v této části regionu zajistit veřejnou dopravu vozidly s vodíkovým pohonem. Pokračování článku...
 Partner POSITIV NEWS
Magazín POSITIV Business & Style úzce spolupracuje s velmi zajímavou společností DIGITAAL.CZ, jejíž vizí je ukázat um českých (B2B) firem fanouškům na sociálních sítích a propojit je na nové obchodní partnery. 
V rámci nastavování on-line kampaní přemýšlejí nad tím, jaké texty, obrázky, videa, emoji, CTA, barvy a další detaily zaujmou potenciální zákazníky nejvíce. 
Když vyplníte tento dotazník, pomůžete v hledání odpovědí na mnoho marketingových otázek spojených se zákaznickým chováním v online prostředí. Děkujeme!
Nový Jičín hledá městského architekta

Radnice v Novém Jičíně hledá externího městského architekta. Město už zveřejnilo poptávku po této službě na elektronickém portálu veřejných zakázek. Městský architekt nebude zaměstnancem úřadu, ale na základě smlouvy bude poskytovat městu a veřejnosti poradenství a konzultace v oblastech architektury, urbanismu, územního plánování a památkové péče. Zájemci mohou své nabídky podávat do 17. března 2021. Pokračování článku...

foto zdroj: Mindandi z freepic.com

TONAK Nový Jičín a jejich funkcionalita na e-shopu

Díky TONAK zkoušeči klobouků již nemusíte mít strach, že by vám klobouk neseděl přesně tak, jak si přejete. Zkoušeč najdete u produktového detailu zde.

Infuzní stacionář slouží k aplikacím infuzní terapie ambulantní formou. Je indikována lékařem a zpravidla hrazena zdravotní pojišťovnou. V porovnání s ostatními způsoby vpravování látek do těla je intravenózní aplikace nejrychlejším způsobem nástupu účinku léku. Klienti přichází k ambulantní infuzní terapii obvykle 3x týdně. Navštivte infuzní stacionář na AD Landek klinice s.r.o., kde Vám bude poskytnuta prvotřídní péče. 
Jak na time management a efektivní práci?
Dřete jako kůň, ale práce vůbec neubývá? Máte pocit, že se točíte v kruhu a nemůžete najít cestu ven? Zapracujte na svém time managementu a naučte se pracovat efektivně. A začít můžete hned teď. Pokračování článku...
Naučte se, jak se učit
Nevíte si rady s učením? Nedaří se Vám všechny informace nacpat do hlavy? Potřebujete poradit, jak si zorganizovat čas? Poradenské centrum OU pořádá sérii workshopů, které Vám odpoví na tyto a další otázky týkající se učení. Pokračování článku...
 ON-LINE TIPY
Z aktuálního vydání POSITIV Business & Style

Kopřivnická automobilka, známá pod značkou TATRA, vznikla již v roce 1850. Značka představuje tradici českého automobilismu a právem ji můžeme považovat za české dědictví. O vizích společnosti a působení v Moravskoslezském kraji se rozpovídal magazínu POSITIV Business & Style Ing. Kamil Košťál, MBA, ředitel marketingu. Za velmi zajímavý rozhovor děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

Archiv všech článků naleznete na stránkách magazínu POSITIV Business & Style.
Facebook
LinkedIn
Website
Email
Copyright © maxPositiv s.r.o., All rights reserved.
 

Tento e-mail Vám byl zaslán na základě toho, že se nacházíte v naší databázi novinářů a dalších povolaných osob. V této databázi se nachází pouze Vaše osobní údaje, které jsou volně dostupné z veřejných zdrojů, případně údaje, které jste nám sám(sama) poskytl(a). Databázi vedeme jako správce osobních údajů za účelem informování novinářů a dalších povolaných osob o tiskových zprávách a jiných relevantních informacích.
Nepřejete-li si od nás dostávat jakékoliv informace, klikněte na tento odkaz ZDE.This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Moravskoslezský Positiv Business & Style · Brandlova 9 · Ostrava · Ostrava 70200 · Czech Republic