Copy
Facebook
Instagram
Website
GitBook
YouTube
Twitter

FIRST® Robotics Competition
kayıtların tamamlanması son gün
18 Kasım 2019 5pm ET


Takım kayıtlarının tamamlanması ve Kickoff seçimleri için son güne yaklaşıyoruz. Takımlarımızın eksiksiz başvurularını tamamlayabilemesi için bazı hatırlatmalar yapmak istiyoruz.

1) Lead Mentor Dashboard üzerinden kickoff seçiminizi tamamlayınız.
Ülkemizde düzenlenecek KickOff lardan herhangi birine katılacak ve kitlerini Fikret Yüksel Vakfından (Gümrük bedelini iade ederek - Her yıl değişmekte ancak yaklaşık 600$ ) teslim alacak tüm takımlarımızın sistemde görünen lokasyonlardan istanbul-Perpa Ticaret Merkezini 18 Kasım tarihine kadar seçmesini rica ederiz. 

Bu tercihinizi yaparken lütfen "Number of people attending" bölümüne 0 (sıfır) yazınız. Bu tarihe kadar seçimlerini gerçekleştirmemiş takımlarımız kitlerini FIRST'den teslim almak ile ilgili tüm kargo ve gümrük işlemlerini kendileri tamamlamak durumunda kalacaktır. Ayrıca kitleriniz Kick-off'dan sonra FIRST tarafından kargolanacaktır.

2) Bildiğiniz üzere 2020 kayıtlarını 18.11.2019 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. Takımlarımız işlemlerini aşağıdaki şekillerde ödemelerini tamamlayabilirler :
  • Kredi Kartı : FIRST Dashboard üzerinden kredi kartı ile (parçalı şekilde birden fazla kart ile de tamamlayabilirsiniz) (Bazı bankalar kredi kartları üzerinden dolar harcamaya izin verebilmekte bu sayede olası kur farkı maliyetlerinden kurtulabilirsiniz, konu ile ilgili bankanız ile iletişime geçebilirsiniz) 
  • Banka transferi : buradaki  SWIFT kodu ile banka üzerinden de kayıt ücretlerinizi tamamlayabilirsiniz. Transfer sırasında takım numaranız ve "Team Registration" şeklinde belirtmeyi unutmayınız.
  • Diğer ödeme detaylarını ve alternatif yöntemler ile detaylı bilgi için :
    https://www.firstinspires.org/robotics/frc/pricing-and-payment
FIRST vakfı finans ar@firstinspires.org adresinden ulaşıp daha çok bilgi alabilirsiniz.

FIRST'den takımlara gelen mail Türkçe Versiyon

Aşağıda takımlara FIRST'den gelen mailin Türkçe halini bulabilirsiniz. : 

FIRST Robotics Competition kayıt son tarihi 18 Kasım 2019 5pm ET.

Takımlar faturaları Dashboard üzerinden çıktı alınabilir,
  • Ödemeler kredi kartı, banka transferi, satın alma sparişi veya sponsorunuzdan alınan ödeme taahütü mektubu ile yapılabilir.
Eğer bir kayıt hibesi bekliyorsanız, endişelenmeyin, hesaplarına uygulanacak hibe bekleyen ekipler olduğunu biliyoruz. Hibe desteklerini mümkün olan en kısa sürede uygulamak için sponsorlarla çalışıyoruz.

Kesinleşmiş hibeniz son ödeme tarihine kadar uygulanmazsa, ekibiniz sezondan çıkarılmayacaktır. Takımların kayıt durumları ile ilgili takımlar ile aktif olarak çalışmaya devam edeceğiz.

Canlı Sohbet İçin : www.firstinspires.org adresi ana sayfa üzerinde "Live Chat"
Email : firstroboticscompetition@firstinspires.org

 

Yurtdışında yarışacak takımlar için "Robot Taşıma Desteği"

Detaylı blog gönderisine buradan erişebilirsiniz.

Yurtdışı Regionallar'da yarışacak takımlarımız için FedEx taşıma desteği başvurularının tamamlanması için son tarih : 22 Kasım 2019 3PM E.T. Bu tarihten önce yurtdışında yarışacak takımlarımız başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bu destekten her başvuran takım yararlanmıyacaktır. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi için takımın özenli şekilde formu doldurmasını tavsiye ederiz. 

FedEx nakliye desteğinden yaralanmak isteyen takımlarımız buradaki formu doldurmaları gerekmektedir. 

Başvuruların değerlendirilmesi FedEx tarafından yapılacaktır. 
 
2020 Sezonu FIRST Robotics Competition Oyunu INFINITE RECHARGE olarak duyurulmuştur.Türkçe altyazı eklenmiş video yukarıdadır.
Instagram
https://twitter.com/fyukselfound/
Website
Email
Facebook
YouTube


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Fikret Yüksel Foundation · Perpa B Blok Kat 2 · No 58 · istanbul 34000 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp