Copy
Yılın o önemli gününe son 1 gün !! 
Tüm takımlarımızın heyecanını tahmin edebiliyoruz.
FRC DEEP SPACE videosunu son kez paylaşıyoruz
Lütfen bu mailimizdeki açıklamaları çok dikkatli okuyunuz.

2019 Kitleri Gümrük Ödemeleri ve Kick-off teslimi 

Kick-off günü kitlerin teslimi için takımınızın gümrük ödemesini gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.

Kitlerini Kick-off etkinliğinde teslim alamayacak takımlarımız kargo ücreti kendilerine ait olacak şekilde kitlerini okul adreslerine kargo isteyebilirler. Bunun için
teamsupport@fikretyulsefoundation.org adresimize adres/telefon, tercih edilen kargo firması bilgisi v.b. bilgiler ile başvurmalarını rica ederiz.

Bu takımlarımızın kitlerinin kendilerine ulaşması Kick-off sonrasında olacaktır. 
 

Kit Gümrük ödemelerini yapan takımlardan makbuzlarını Kick-off'da teslim almak isteyen takımların teamsupport@fikretyukselfoundation.org adresimize 4 Ocak gününe kadar ödemeyi yapan kurumun / kişinin tam adı, adresi, vergi dairesi adı ve vergi numarası bilgilerini göndermeleri gerekmektedir.  

Ödemelerini banka transferi şeklinde yapacak takımlarımız için bilgiler şu şekildedir. 

FİKRET YÜKSEL FOUNDATION TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ
Banka : Akbank MECİDİYEKÖY/İST. ŞUBESİ
Hesap : Fikret Yüksel Foundation Turkiye Temsilciliği
Hesap No : 0133-0182342 / Vadesiz
IBAN : TR920004600133888000182342
Acıklama : "Bağış - takım no - takim ismi - okul ismi" şeklinde.

Kitlerin ve oyun parçalarının dağıtımı Kick-off yayını sonrası etkinlik yerinde duyurulacak alanda gerçekleştirilecektir. 

5 Ocak Kick-off Etkinlik Programı - Güncelleme

Kick-off etkinlik programının en güncel halini buradan indirebilirsiniz. 

FIRST yayın saatinde meydana gelen değişiklikten dolayı kit dağıtımının Cumartesi akşamı 20.00 gibi başlamasını bekliyoruz
istanbul programı:
Kayıtlar : 10.30'da açılacaktır.
Açılış Töreni : 11.30
Workshoplar başlama : 12.00
Detaylar kitapçıkta 
Açılış Perpa A Blok 14.Kat Ana Toplantı Salonun'da yapılacaktır.

Katılımın yüksek olması nedeni ile atölyeler A Blok 14.Kat Ana Salon, A Blok 14. Kat Yan Salon ve B Blok Kat 2 No :58 Fikret Yüksel Vakfı Salonu olmak üzere üç farklı mekanda yapılacaktır. Detaylar online program kitabında. Buradan indirebilirsiniz.

Kitler tüm dünyada yayının tamamlanmasının ardından Perpa B Blok Kat :2 No :58 numarada bulunan Fikret Yüksek Vakfı eğitim salonundan teslim edilecektir. Her takımdan en az 1 mentor ve en fazla 4 öğrencinin kit teslim alanına gelmesi rica olunur. Kayıt masasında detaylı bilgiler verilecektir.

Kick-off Takım Listesi ve Formlar 

5 Ocak 2019 tarihinde yapılacak Kick-off etkinliklerimize gelirken tüm takımlarımızın öğrenci listelerini www.firstinspires.org adresi üzerindeki DASHBOARD üzerinden çıktı alarak getirmesini rica ederiz.

Etkinliğe katılacak ancak takım listesinde olmayan herkes için buradaki formun doldurulması gerekmektedir. Kick-off etkinliğimiz tüm takımlarımıza açıktır. Bu sezon yarışmayan takımlarımızı da etkinliğe bekliyoruz. 

Kitlerini kendilerinin yerine başka biri yada takımın alması (Surrogate Kit Pick-Up Information) gereken durumlarda buradaki dokumanı doldurup 3  Ocak tarihine kadar FIRST ve teamsupport@fikretyulsefoundation.org adresine ulaştırması gerekmektedir. Orijinal duyuru burada.  

Bu yıl daha öncede duyurduğumuz üzere Istanbul / İzmir / Sinop olmak üzere 3 farklı yerleşkede eş zamanlı olarak organize edilecek. 

Kick-off Sonrası Kontroller

Kick-off kitinizi teslim aldıktan sonra içeriğini kontrol etmeyi unutmayınız. Kit kontrol listesi Kick-off sonrası açıklanacaktır. Eksik yada hasarlı bir malzeme tespit ederseniz en geç 11 Ocak 12P.M. (noon E.T.) 'a kadar FIRST'e bildirmeniz gerekmektedir. Arızalı parçalar bir kerelik değiştirilecektir. Bu tarih başvuru için sondur. 

Kontrol listeleri ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Şifreli Game Manual ve Sezon için önemli belgeler.

Sezon için önemli belgeler (Game-Manual) v.b. Kick-off günü yaşanacak yoğunluğu önlemek amaçlı buradan indirilebilir. Şifre kick-off'da oyun duyurusundan hemen sonra takımların erişimine açılacaktır. İligili post ve daha fazlası burada.This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Fikret Yüksel Foundation · Perpa B Blok Kat 2 · No 58 · istanbul 34000 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp