Copy
Merrhaba Takımlar,

Robot üzerinde çalışmanız bag and tag günü bitti ve robotlar kapatılıdı şimdi artık Turnuva'ya hazırlanmak için son günlerdeyiz.. Eminiz sizler de bizim gibi heyecanlısınızdır.
Robotlarınızı Load In saatinde 4 öğrenci ve 1 mentor ile getirebilirsiniz. Load In zamanında pit kurulumu yapılmayacak sadece robotlar bırakılıp çıkılacaktır. Bilginize.

Mail içeriklerinin uzun olduğunun farkındayız ancak Lütfen mail içeriğini önem vererek okuyunuz. Bu etkinliğin zaman çizelgesi içerisinde yürümesini ve güzel bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Saygılarımızla
Team Support

Not 1 :Mail listesine eklemek istediğiniz kişi yada takım üyeleri için lütfen aşağıdaki linki paylaşınız. 
http://eepurl.com/gbS0Sz
Takım destek telefon numaramız : +90 541 345 73 89 (whatsapp destek)

Not 2 : Her zaman yazdığımız ve çok önemli not : Oyun kılavuzunun tüm takım üyeleri tarafından okunması ve anlaşılması çok önemli lütfen gereken önemi veriniz. Bir çok güncelleme yayınlanmıştır.

Özellikle oyun kuralları ve Gracious Professionalism dikkat edilmeli. Tüm çeviriler gönüllülerimiz yardımıyla gerçekşleşmektedir. Olası çeviri hatalardan gönüllülerimiz ve Fikret Yüksel Vakfı sorumlu değildir. FIRST sitesi üzerinden güncellemeri takip etmeyi unutmayınız.

Etkinlik Duyuruları

2019 FIRST® Robotics Competition başlamak üzere! Bunun için aşağıdaki konuları aklınızda bulundurun :
 
Team Roster ve Katılım Şartnamesi : Bütün takımlar turnuvanın ilk günü Team Roster çıktılarını (FIRST Dashboard üzerinden Lead Mentor tarafından alınacak) teslim etmeleri gerekecektir. Eğer Team Roster üzerinde bulunmayan takım üyesi ve/veya mentor varsa ya da Katılım Şartnamesi (Consent and Release Form) bu kişiler için Katılım Şartnamesi çıktı alınmalı, imzalanmalı ve Team Roster ile beraber teslim edilmelidir.
 
Güvenlik Gözlükleri : Turnuva alanında bulunan herkesin bir güvenlik gözlüğü giymesi gerekmektedir. Takımların kendi güvenlik gözlükleri getirmesi beklenmektedir. Lütfen güvenlik gözlüklerinizi unutmayınız!
 
Safety Manual : Turnuva alanında bulunan herkesin güvenlik kurallarına uygun hareket etmesi beklenmektedir. Güvenlik Kural Kitapçığını mutlaka okuyun, kapalı uçlu ayakkabı giyin ve gerektiğinde güvenlik eldivenlerini takın.

Sandalye tutmayın : Takımların ziyaretçiler için ve/veya kendi/başka takım üyeleri için sandalye tutması adil bir davranış değildir ve etkinlik kurallarına aykırıdır.
 
Pit Alanı sınırlarına uyun : Takımınız için ayrılmış pit alanı (genellikle bu alan 3m x 3m x 3m bir hayali küp gibidir) sınırlarına uygun hareket edin, komşu pit alanına ve/veya geçiş koridorlarına taşmayın. Duyarlı Profesyonellik ilkesine uyduğunuz için teşekkür ederiz.
Etkinlik Kuralları Kitapçığını gözden geçirin!

Şampiyonaya Katılma : Şampiyonaya katılma kriterlerini gözden geçirin, oyun manuelinin 12. Bölümünde (Section 12) bulabilirsiniz.

2019 FIRST World Championship

Eğer bir takım Şampiyonaya katılma hakkı kazanırsa en geç etkinlik bitimini takip eden pazartesi bir mail alacaktır. Bu davet mailinde belirtilen tarihten önce katılım ücretini garantiye alınması gerekmektedir. Eğer davet mailinde belirtilen tarihten önce kayıt yapılmazsa takım Şampiyonaya katılma hakkını kaybedecektir.
Ödemeler hakkında bilgi için tıklayın.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Fikret Yüksel Foundation · Perpa B Blok Kat 2 · No 58 · istanbul 34000 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp