Copy
View this email in your browser

NUTRIMAN newsletter

2020. 07 .16.

www.nutriman.net

Website
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
YouTube

Projekt NUTRIMAN opracował platformę dla rolników dotyczącą bioproduktów i technologii recyklingu N/P, które są „gotowe do wdrożenia”

 

Internetowa platforma dla rolników NUTRIMAN podsumowuje, udostępnia i prezentuje technologie oraz bioprodukty N / P o wysokim stopniu rozwoju, które koncentrują się na najpilniejszych potrzebach rolników, ale nie są wystarczająco dobrze znane lub używane przez praktyków. NUTRIMAN web Farmer Platform to stale rozwijana baza danych, która będzie ewolucyjnie utrzymywana przez długi okres, do 2031 roku.
 
Czytaj więcej

NUTRIMAN rozpoczął konsultacje z rolnikami oraz identyfikację zachęt i barier w stosowaniu produktów powstałych w procesach recyklingu

NUTRIMAN stosuje podejście oddolne w celu zidentyfikowania zachęt i barier w zakresie wdrażania produktów oraz technologii produkcji opartych na recyklingu surowców zawierających składniki odżywcze. Chcielibyśmy poznać opinie indywidualnych rolników w celu zidentyfikowania przyczyn, które mogą utrudniać wdrażanie tych produktów i technologii w praktyce. Dlatego stworzono serię pytań w celu zidentyfikowania zachęt, barier i potrzeb rolników jako końcowych użytkowników. Informacje te zbierane są za pomocą ankiety online.

Czytaj więcej

ZADAJ PYTANIA DOTYCZĄCE sieci NUTRIMAN

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub informacje dotyczące technologii odzyskiwania azotu i fosforu, odzyskanych produktów nawozowych oraz tematów związanych z rynkiem lub chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i wiedzą, jesteśmy bardzo otwarci na Twój głos. Najciekawsze przykłady zostaną wyróżnione anonimowo w sekcji FAQ NUTRIMAN.

Zapraszamy do kontaktu z konsorcjum NUTRIMAN poprzez wypełnienie tego formularza internetowego. Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą. Sieć NUTRIMAN ułatwia kontakt, współpracę i wymianę informacji z rolnikami, naukowcami, dostawcami technologii i doradcami.


This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No 818470

Nutriman Coordinator Contact:
Edward Someus, 3R-BioPhosphate Ltd.
biochar@3ragrocarbon.com

Copyright © 2019-2020. 3R-BioPhosphate Ltd., All rights reserved.

NUTRIMAN Newsletter subcription

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

 


This email was sent to <<Adres e-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
NUTRIMAN project · Széchenyi út 59. · Budapest, Bu 1222 · Hungary

Email Marketing Powered by Mailchimp